Cvičení pro žaludek

Sníte o dokonale plochém žaludku? Ploché a svalnaté břicho je dnes považováno za ideální tělo. Strava a zdravý životní styl jsou v módě. Média vytvářejí hvězdy se štíhlou postavou, která hrdě zobrazuje své trénované břicho. Každou chvíli jsou vytvořeny nové fitness programy, z nichž je na internetu spousta. Každý má jinou tělesnou hmotnost a další spalování kalorií, takže nejlepší cvičební program zajistí osobní trenér. V tomto článku však uvedu příklady cvičení pro plochý žaludek.

Nejoblíbenější jsou břišní šikmá svalová cvičení, nižší žaludek a slanina.

Nezapomeňte, že různá cvičení přinášejí nejlepší výsledky.

Nejdříve banální cvičení:

– dřepy, řádně zhotovené, postavené s nohama od sebe na šířku ramen, dobrý účinek na hubnutí stehen a hýždí

– Břicho, správně provedené, leží na zádech, položí si hlavu na ruce, ohnou nohy na kolenou (položte nohy na podlahu). Udělejte zvedací trup, zvedněte horní část těla břišními svaly, bradou směřující nahoru. Sto opakování denně a efektivně trénovat váš žaludek.

Další cvičení:

– Oblouk, leží na podlaze na břiše, ohýbej nohy na kolenou, abys mohl chytit kotníky rukama. Postavte luk zvednutím stehen a hrudníku tak vysoko, jak je to jen možné, zatímco držíte kotníky. Po zvednutí zastavte na několik sekund a vraťte se do výchozí polohy.

– Zvedněte nohy v převisu, uchopte oběma rukama s narovnanými pažemi a pomalu zvedněte kolena na kolena, snažte se jich dotknout hrudníkem a vrátit se do výchozí pozice. To je jeden z velmi účinných abdominálních cvičení.

– Zvedněte stehna, umístěte se do postranní polohy, položte na nohu, kterou máte nahoře, před druhou nohou, provlékněte se, ruka směrem k zemi musí být ohnutá, ve výšce ramen a v této poloze zvedněte umyvadla a několik opakování, jednu a druhou stranu. Toto cvičení velmi dobře spaluje boky, je to dost intenzivní.

– Torzo se zkroucením trupu, ležet na zádech a křížit ruce za hlavou, zvednout ramena a pak odbočit doprava do leva.

– Přitahování kolen k kleci, nohy se ohýbají v kolenou v úhlu 90 stupňů a položí nohy na zem. Lehce nakloňte dozadu a podepřete se rukama země, ruce za zadek. Z této pozice zvedněte nohy k zemi a nakreslete kolena směrem k hrudníku. Mírně se přibližujte k trupu. To je okamžik nejsilnějšího napětí v břiše. Pak se vraťte do výchozí polohy. Snažte se toto cvičení provádět velmi dynamicky, pamatujte si napětí břicha. Cvičení provádějte 45 sekund, okamžik odpočinku a nový.

– Utáhněte svaly žaludku, opřete lokty o podlahu, narovnejte nohy, nechte nohy na šířce kyčlí, napněte celé tělo a zůstaňte v této poloze nejdéle. Toto cvičení podporuje hubnutí břicha a stehen.

– Cvičte s míčem, lehněte si na záda a zvedněte si rovné nohy, a položte mezi ně cvičební míč. Ruce musí být za hlavou. Potom zvedněte horní část trupu tak, aby se neohýbalo na krku. Čím více opakování, tím lépe.

Začněte cvičit. Hodně štěstí

1 thought on “Cvičení pro žaludek

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *